Учні Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 представлятимуть Вінниччину на Всеукраїнському етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Учні Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 представлятимуть Вінниччину на Всеукраїнському етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")
Учасники рою «Богунці», учні 10 класу Іллінецької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів №1 – Колодка Анна, Бондаренко Іван, Григорук Софія, Поступайло Іван, Романов Максим, Супрун Олександр, Турчинський Владислав, Яременко Богдан (керівник рою – Володимир Олійніченко, учитель фізичного виховання, курсу “Захист України”, заступник керівника рою – Людмила Фарисей, заступник директора з виховної роботи, класний керівник 10 класу – Людмила Дяченко, вчитель української мови та літератури), представляли Іллінецьку міську територіальну громаду на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) – 2021.
Наша активна, цілеспрямована та ініціативна молодь брала участь в очних та онлайн конкурсах та змаганнях. Боротьба тривала між 16 найкращими та найсильнішими роями Вінницької області.
У підсумку учасники рою “Богунці” отримали 4 призових місця:
І місце у конкурсі “Відун” (історія);
ІІ місце у змаганні зі стрільби та конкурсі “Ватра” ( літературно- мистецька композиція);
ІІІ місце у конкурсі “Впоряд” (стройова підготовка).
У цих здобутках не лише наполегливість, відповідальність наших талановитих дітей, а й велика праця учителів. Так до конкурсу “Відун” богунців готувала учитель історії Тетяна Значковська.
Над літературно-мистецькою композицією для конкурсу “Ватра” працювали спільно заступник директора з виховної роботи Людмила Фарисей та класний керівник Людмила Дяченко. Участь у конкурсі взяв колишній випускник школи, учасник АТО/ООС Максим Камінський, який підтримував та надихав команду у цих змаганнях.
Підготував учасників гри “Джура” до змагань зі стрільби та конкурсу “Впоряд” учитель фізичного виховання, курсу “Захист України”, керівник рою Олійніченко Володимир
Конкурсу “Рятівник”- учитель біології, курсу”Захист України” Олена Захарова.
Результат іллінчан став найкращим серед 16 роїв, які брали участь у грі. Вони вибороли право представляти Вінниччину на Всеукраїнському етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”), який відбудеться м.Чернівці.
Вітаємо юнаків та дівчат – учасників рою «Богунці», педагогів та навчальний заклад з перемогою! Дякуємо педагогічному колективу, батькам, захиснику України Максиму Камінському за патріотичне виховання молоді та відмінну підготовку рою “Богунці” до участі в змаганнях.
Богунці – ви найкращі! Віримо у вас! Вболіваємо! Зичимо перемоги на Всеукраїнському етапі!
Leave a reply