Учитель та учень в умовах нової української школи

12 грудня 2018 р. на базі Іллінецького НВК «ЗОШ I-III ступенів-гімназія №2» відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи роботи шкіл Іллінецької ОТГ.

«Розвиток особистості вчителя та учня в умовах нового освітнього простору» – саме така актуальна і цікава тема була запропонована учасникам заходу.

Семінар розпочала заступник директора Іллінецького НВК «ЗОШ I-III ступенів-гімназія №2» Наталія Мороз. У своєму виступі особливу увагу вона звернула на становлення особистості вчителя у сучасній
українській школі, адже саме від нього залежить успіх та імідж будь-якого навчального закладу.

Учасники семінару відвідали у 1-А класі ранкову зустріч «Зима – чарівниця» ( вчитель Марія Сальнікова ), уроки фізичного виховання в 3-Б класі (вчитель Владислав Пославський), інформатики в 6-А класі (вчитель Юлія Прокуда), української літератури в 10-Б класі (вчитель Алла Янчук) та урок хімії в 9-Б класі (вчитель Валентина Цвях). Побували і на майстер-класі учителя трудового навчання Ірини Ложкіної, на якому кожен з присутніх виготовив сувенірну листівку – шоколадницю. Кожен урок був цікавим та насиченим, з використанням сучасних освітніх технологій, методик, відповідно до сучасних вимог Нової української школи.

Сьогодні є очевидним те, що професія вчителя вимагає кардинальних змін. Сучасний учень прагне бачити поряд із собою учителя-професіонала, творчого, позитивного, впевненого у собі, креативного та цікавого співрозмовника.

А як хочеться, щоб школа у спогадах дитини залишалася як місце, де їй комфортно, деучні поважають вчителів, вчителі – учнів, а батьки підтримують і допомагаютьопанувати науку з першого до останнього року навчання. Тоді, після закінченняшколи, вона сама передаватиме атмосферу порозуміння, поваги, любові і підтримкинаступним поколінням. Звичайно, це в ідеалі, проте кожна школа має прагнути доцього ідеалу, адже іншого не дано.

Leave a reply