«Україна духовна»: у Вінниці відкрилася виставка іконопису та живопису талановитої іллінчанки Тамари Колесник

«Україна духовна»: у Вінниці відкрилася виставка іконопису та живопису талановитої іллінчанки Тамари Колесник
22 липня у Вінницький обласний центр народної творчості відбулося відкриття виставки під назвою «Україна духовна» художниці та іконописиці Тамари Колесник.
Загалом було представлено 28 робіт.
Ярослав Якубовський, заступник директора Департаменту, привітав іконописицю з такою подією і наголосив, що цей вид мистецтва є важливим у наш час, бо усі ми щодня молимося за здоров’я наших рідних та мир і перемогу України.
Тамара Колесник зізналася, що творити зараз справді не просто. Вона розповіла, що на початку повномасштабної війни її викладач був вимушений переховуватись у підвалі в Ірпені. На той час пані Тамара навчалася у Київській державній академії декоративно-прикладного мистецтва та дизайну ім. М. Бойчука.
Це стало її натхненням…
Підтримкою…
Мотивацією.
Захід відвідало багато поціновувачів мистецтва. Зокрема, заслужений майстер народної творчості України Іван Горобчук привітав пані Тамару з відкриттям виставки й висловив своє захоплення її роботами.
Письменниця Жанна Дмитренко присвятила мисткині вірш, а земляки художниці, гурт «Будьмо», співали українських пісень.
«Не важливо, скільки молитв. Важлива – від душі молитва. І це ваша молитва від душі…» – зазначила директорка центру народної творчості Тетяна Цвігун.
Це наша молитва від душі!
Бо ми щиро бажаємо нашої перемоги…
Ми незламні!
Все буде Україна!
Виставка «Україна духовна» триватиме до 8 серпня 2022 року за адресою вул. Артинова, 33. Тож, ви ще маєте час, аби її відвідати!
Leave a reply