Україна – це Європа

Україна – це Європа

Традиційно, кожної третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи, як день спільних цінностей та спільної історії всіх націй континенту.

У нашій громаді сьогодні, 14 травня, відбулися заходи до Дня Європи. Розпочалися урочистості з підняття прапорів України, Євросоюзу та нашого міста.

Почесну місію підняття прапорів виконали представники Молодіжної ради при Іллінецькій міській раді Максим Руденко, Олександр Дмитрик та Софія Младіна.

До присутніх звернувся міський голова Володимир Ящук, який привітав іллінчан зі святом та наголосив, що міська влада спільно з жителями нашої громади робить все для того, щоб наше місто та всі населені пункти громади ставали ще кращими, комфортнішими для життя – європейськими.

«Хочу побажати вам, дорогі іллінчани, миру, єдності, мудрості, добробуту, наснаги у розбудові нашої громади та віри в майбутнє України!»

Жителі та гості міста стали глядачами концертної програми, яку підготували молодша група зразкового танцювального колективу «Ілляночка», зразковий танцювальний колектив «Ілляночка», танцювальний колектив «Сан лайв» композиція «Міньйончики, танцювальний колектив «Сан лайв» «Привітальний», народний аматорський гурт «Завзяті холостяки».

Звучали пісні у виконанні Юлії Гончарук, Арсена Колесника, Богдана Романюка, Анастасії Загородньої, Дарини Дубової.

На дитячому майданчику працівники Іллінецької дитячої бібліотеки організували літературно-розважальний турнір «Казковими стежками Європи». Діти отримували різні завдання на знання казок європейських письменників – Шарля Перро, Ганса Крістіана Андерсена та Редьярда Кіплінга.

Вихованці гуртка образотворчого мистецтва Центру дитячої та юнацької творчості організували Body ART, де всі охочі отримали безкоштовний малюнок у вигляді прапора будь-якої країни Європи.

Також відбувся конкурс малюнка на асфальті «Україна – це Європа», участь у якому взяли вихованці та учні шкіл міста.

Загалом свято пройшло цікаво та весело, всі присутні отримали позитивні емоції та приємні враження.

Leave a reply