Урочисті проводи юнаків в армію

Урочисті проводи юнаків в армію
Сьогодні в Іллінецькому об’єднаному районному військовому комісаріаті відбулися урочисті проводи призовників весняного призову на строкову службу до лав Збройних Сил України.
 
Відкрив захід військовий комісар Іллінецького об’єднаного районного військового комісаріату, підполковник Микола Козенко, який зачитав Указ Президента України від 16 січня 2020 року №13/2020 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році», підкресливши, що незабаром кожен з призовників вирушить у військову частину, туди, де кують військову дисципліну, де юнаки стають справжніми чоловіками, де гартується дух нації, її сила та гордість. Він закликав новобранців бути дисциплінованими, сумлінними у навчанні, відповідальними, адже саме вони представлятимуть Іллінеччину під час проходження військової служби.
 
Привітали юнаків з цією важливою подією у їхньому житті перший заступник голови районної державної адміністрації, голова районної призовної комісії Володимир Любаревич, заступник Іллінецького міського голови Людмила Трохимець, сільські голови, в.о. старост Дашівської ОТГ. Вони побажали хлопцям міцного здоров’я, успіхів в освоєнні військової професії, незламної волі в подоланні труднощів військового буття, щасливого повернення додому та вручили подарунки.
Leave a reply