Урочисто вітали дорожників з професійним святом

Перший заступник міського голови Олег Дмитрик та заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Трохимець привітали сьогодні працівників Іллінецького дорожньо-ремонтного пункту філії «Липовецький райавтодор» державного підприємства «Вінницький облавтодор» з професійним  святом – Днем автомобіліста та дорожника, яке відзначатиметься у неділю 27 жовтня.

«У дорожній сфері невтомно працюють сумлінні, віддані своїй справі фахівці, – звернувся до присутніх Олег Дмитрик. – Тому ваше професійне свято – гарна нагода висловити щирі слова вдячності за щоденну нелегку працю, від якої великою мірою залежить розвиток інфраструктури нашого краю та функціонування усіх галузей господарства.

Цього року дорожниками  району виконано значний обсяг робіт саме на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади. Зокрема відремонтовано дороги – Сорока-Кантелина, Пархомівка-Жадани, Слобідка-Іллінці, Паріївка-станція Оратів, Іллінці-Красненьке.  Від міського голови Володимира Миколайовича Ящука, від себе особисто, усіх жителів цих населених пунктів хочу подякувати вам за проведену роботу та побажати  міцного здоров’я, добробуту й  благополуччя в родинах, успіхів у всіх справах.

У своєму виступі посадовець також зазначив, що міська влада ніколи не залишається осторонь проблемних питань, що стосуються діяльності підприємства, завжди готова сприяти їх ефективному вирішенню.

Долучилась до усіх гарних слів та  щирих вітань й заступник міського голови Людмила Трохимець. Людмила Михайлівна щиро зичила учасникам урочистого заходу родинного затишку, миру, достатку, добра.

З нагоди професійного свята Подяками міської ради та пам’ятними подарунками було відзначено кращих працівників дорожньо-ремонтного пункту. 

 

Leave a reply