Уроки Іллінецького Світлофора Моргайка

Життя дошкільника постійно наповнене рухом: пішими переходами, екскурсіями, подорожами, відвідуванням гуртків, спільними іграми із друзями на вулиці. Завдання дорослих – максимально створити безпечні умови для життєдіяльності дитини та навчати правилам дорожнього руху.

Нещодавно у Іллінецькому ДНЗ №2 «Пролісок» проведений Тиждень безпеки життєдіяльності дитини.

Вихователі, разом із працівниками поліції: начальником сектору реагування патрульної поліції Шмирко З.М. та поліцейським сектору реагування Семеновим О.М., не просто навчали дітей правилам дорожнього руху, а провели з ними уроки практичного життя.

У тематичний день «Уроки Світлофора Моргайка» кожна вікова група проводила ознайомлення із правилами безпечної дороги відповідно до віку дітей. Найменші малюки вчилися переходити дорогу за руку із дорослими, а діти молодшо – середніх груп вчилися переходити дорогу біля дошкільного закладу та на найближчих перехрестях.

Вихователі старших груп «Проліска» здійснили подорож до перехрестя, на якому встановлені світлофори. У супроводі патрульної машини працівники та діти «Проліска» вчилися правилам переходу дороги, на якій працює світлофор.

Пішоходи та водії були уважні один до одного і дотримувались правил дорожнього руху.

Leave a reply