Усією громадою долали наслідки негоди

Усією громадою долали наслідки негоди
Ми вже й забули, яка вона справжня зима. З тріскучими морозами, пронизливим вітром, хурделицями та сніговими переметами.
Але лютий відповідно до своєї назви демонструє в цьому році суворий характер. Декілька днів поспіль, зокрема й на вихідні, працівники комунального підприємства «Добробут» міської ради працювали у посиленому режимі – з 5 години ранку до пізньої ночі. Було задіяно 7 одиниць техніки комунального підприємства, працювало більше 40 людей. Прочищали дороги, вулиці, тротуари від снігу у місті та селах громади, посипали протиожеледною сумішшю та сіллю.
Сніг сипав мабуть за всі зимові місяці, змінювався дощем, який перетворювався на лід під ногами. Не вистачало техніки й робочих рук. Технікою допомогло ТОВ «Люстдорф», у селах свою підтримку надали керівники сільгосппідприємств та Іллінецького державного аграрного коледжу. Мешканці багатоповерхівок долучились до розчищення від снігу прибудинкових територій.
Спільними зусиллями вдалось подолати наслідки негоди, за що усім велика подяка. Недарма ж у народі кажуть: де дружніші, там і сильніші.
Leave a reply