Успішної військової служби вам, призовники

Проводи в армію – хвилюючий момент в житті юнаків та їх батьків, адже переживаємо нині непрості часи. Разом з тим служба в Збройних Силах України – це школа мужності, виправки, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.
У понеділок в об’єднаному районному військовому комісаріаті іллінчан, котрі виконуватимуть почесний обов’язок перед державою та своїм народом, урочисто проводжали до армії. Здобуватимуть військову спеціальність жителі нашого району в рядах Збройних Сил України, Національної гвардії України та Прикордонних військ України.
Розпочав урочистий захід військовий комісар Іллінецького об’єднаного районного військового комісаріату Микола Козенко, який зачитав наказ «Про призов громадян на строкову військову службу восени 2018 року».
З вітальним словом до новобранців звернулись – перший заступник голови райдержадміністрації, голова районної призовної комісії Володимир Любаревич, заступник Іллінецького міського голови з гуманітарних питань Людмила Трохимець, голови сільських рад. Вони бажали юнакам бути гідними нащадками різних поколінь захисників України, успішно освоїти військову спеціальність, набратися досвіду, сил, наснаги та змужнілими повернутися додому.
Побажав гідно пройти загартування, навчання, військову підготовку  бойових дій в зоні проведення АТО, волонтер, в.о. старости Тягунського старостинського округу Іван Ребар, який не на словах знає, що таке виконувати військовий обов’язок і захищати свою Батьківщину. Саме його настанови мали особливу вагу для майбутніх війьковослужбовців.
На згадку про цю подію керівники громад вручили призовникам подарунки.
Варто наголосити, що час проходження строкової військової служби зараховується до страхового стажу, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби. За призваними військовослужбовцями зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток, за умови офіційного працевлаштування до призову.
Військовослужбовців строкової військової служби на період строкової служби держава забезпечує соціальним пакетом, а це грошова допомога при призові та звільненні, повне державне утримання під час служби, надання відпустки тривалістю у 10 календарних днів.
Військовослужбовців строкової військової служби у зону проведення антитерористичної операції не відправлятимуть.
Leave a reply