Увага! Шановні водії, з 16:00 на Вінниччині буде обмежено рух транспортних засобів по всій мережі автошляхів загального користування місцевого значення

Увага! Шановні водії, з 16:00 на Вінниччині буде обмежено рух транспортних засобів по всій мережі автошляхів загального користування місцевого значення

Станом на 14 год. 00 хв. 13 лютого на території Вінницької області пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності). Такі погодні умови призвели до значних перешкод на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення у Вінницькій області.

Протягом доби очікується суттєве погіршення погодних умов (посилення вітру внаслідок чого на проїзній частині утворюються перемети).

Прийнято рішення ввести обмеження руху транспортних засобів загального користування та багатоосних вантажних транспортних засобів по всій мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Вінницькій області 13.02.2021 року з 16 год. 00 хв., на час, необхідний для усунення наслідків негоди та приведення проїзної частини автомобільних доріг загального користування місцевого значення у стан, безпечний для руху транспортних засобів.

Також через значні сніжні перемети, що утворились внаслідок сильного вітру, обмежено рух для вантажного транспорту та автобусів ще на двох державних дорогах територіального значення:
  • Т-02-03 Погребище – Турбів – Сквира км 24 – 43 (м. Погребище);
  • Т-02-12 Вінниця – Шпиків – Комаргород км 27 – 57 (смт. Шпиків).
Крім цього, продовжує діяти обмеження по автомобільній дорозі міжнародного значення М-21 в напрямку від Жмеринки до міста Могилів-Подільський.
Шановні водії, будь ласка, неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху, зважайте на погодні умови, по можливості відкладіть поїздки.
Про скасування обмежень в русі буде повідомлено додатково.
Leave a reply