В Іллінецькій амбулаторії загальної практики - сімейної медицини будуть покращені умови для обслуговування пацієнтів та роботи лікарів

Іллінецька амбулаторія загальної практики – сімейної медицини – найбільша у складі комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької міської ради. Обслуговує цей медичний заклад  понад 14,5 тисяч жителів об’єднаної громади. Працює в амбулаторії 10 лікарів та 23 середні медичні працівники. Приміщення, в якому розміщується амбулаторія, на ту кількість людей, які щоденно звертаються за медичною допомогою, є замалим, багато з кабінетів не відповідають нормативним вимогам. Тож керівництвом міської ради було прийнято рішення провести капітальний ремонт частини приміщення колишнього дитячого відділення та розмістити там кабінети для працівників адміністрації комунального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги” міської ради, бухгалтерії, статистичного відділу. На даний час ремонтні роботи розпочато. По їх завершенню приміщення в амбулаторії, що вивільняться, будуть облаштовані під медичні кабінети.

За словами лікарів, які працюють у закладі, вирішення цього питання було нагальною потребою вже не один рік, адже не відповідають вимогам по площі ні приміщення лабораторії, ні кабінет профілактичних щеплень, немає окремого маніпуляційного кабінету, кабінету, щоб робити ЕКГ, та ін. Крім того з приєднанням до міської ради сіл Паріївка та Райки, жителі цих громад  також обслуговуватимуться Іллінецькою амбулаторією, а це майже  тисяча людей.

Leave a reply