В Іллінецькій громаді відкрили Центр активності громадян

В Іллінецькій громаді відкрили Центр активності громадян

24 листопада в Іллінецькій міській територіальній громаді відкрили Центр активності громадян, який знаходиться у приміщенні Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки.

Участь у відкритті Центру активності громадян взяли Іллінецький міський голова Володимир Ящук та його заступники Олег Дмитрик та Людмила Трохимець, регіональний координатор програми  EGAP Дар’я Радзіховська, радник голови Вінницької обласної державної адміністрації Андрій Кавунець, члени Молодіжної ради при Іллінецькій міській раді, представники Управління культури міської ради, громадські організації та жителі міста.

«Це сучасний громадський простір, який створено у рамках швейцарсько-української програми EGAP. Тут активні жителі нашої громади зможуть збиратися та обговорювати ті чи інші питання життєдіяльності громади, створювати нові ідеї її розвитку.

Центр стане майданчиком для налагодження комунікацій та співпраці бізнесу і влади. Тут можна проводити форуми, конференції, лекції, майстер-класи, тренінги для різних верств населення, людей різних вікових категорій», – наголосив міський голова Володимир Ящук.

До онлайн привітань приєдналась Лариса Сеник, директор обласної бібліотеки ім. Тімірязєва.

Відомо, що за кошти місцевого бюджету було капітально відремонтовано одну з кімнат бібліотеки, в якому знаходиться Центр, а обладнання для його облаштування, вартістю у 161 тис. грн., придбано в рамках програми EGAP, а саме оргтехніку, відеокамери та програмне забезпечення, яке дозволить проводити онлайн заходи з просування ініціатив громадян у соціальних мережах. Також Центр створено з дотриманням усіх вимог щодо інклюзивності, аби відвідати його могли всі бажаючі.

Центр має власну сторінку у соціальних мережах, де висвітлюватимуться події, здійснюватимуться комунікація, обговорення та можна забронювати простір під масовий захід у календарі його заходів, який буде відкритим для громадськості.

Сторінка «Центр активності громадян» http://bib-illincy.blogspot.com/p/blog-page_8.html

Створено сторінку Центру активності  громадян в соціальній мережі https://www.facebook.com/groups/591835118785202

Нагадуємо, що Іллінецька громада співпрацює з програмою EGAP з травня 2020 року, така співпраця передбачає розвиток демократії на основі цифрової трансформації, де кожен громадянин має право на участь у прийнятті рішень щодо подальшого розвитку своєї громади. Як результат такого проєкту функціонує послуга «Мобільна валіза», розпочав роботу Громадський бюджет, Електронні консультації та чат-бот Іллінецької міської територіальної громади «СВОЇ».

Leave a reply