В Іллінецькій лікарні знову лікуватимуть хворих на коронавірус

В Іллінецькій лікарні знову лікуватимуть хворих на коронавірус

Відсьогодні, 2 лютого, Іллінецька міська лікарня знову прийматиме пацієнтів, хворих на COVID-19.

– З першого червня минулого року наша лікарня не працювала із хворими на коронавірус. Усіх хворих госпіталізували у Вінницю, – розповідає заступник головного лікаря з медичної частини КНП «Іллінецька міська лікарня» Іллінецької міської ради Аліса Поцілуйко. – На даний час кількість хворих значно зросла, тому за рішенням Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької облдержадміністрації ми знову розпочали прийом хворих на коронавірус. Розгорнуто 50 ліжкомісць, з яких 6 ліжок інтенсивної терапії. 10 ліжок передбачено для вагітних, хворих на COVID-19. Прийматимемо вагітних не лише з нашої громади, а й ближніх територіальних громад – Дашівської, Оратівської, Липовецької.

Наразі у «ковідному» відділенні Іллінецької міської лікарні перебуває одна пацієнтка, жителька Дашівської територіальної громади. Її стан середньої важкості.

За інформацією директорки департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької облдержадміністрації  Ольги Задорожної, у 24 опорних лікарнях області, які займаються лікуванням хворих на COVID-19, перебуває 1459 пацієнтів. За даними медиків, 95% з них не вакциновані.  

Leave a reply