В Іллінецькій міській об'єднаній територіальній громаді святкували День Європи

Цікаво, креативно, змістовно та весело святкували День Європи в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді. Розпочалось святкування урочистим підняттям Державного Прапора України, прапора Європейського Союзу та прапора міста, почесне право підняти які було надано майбутнім творцям Європейської держави – молоді Іллінеччини: Яценку Владиславу, відміннику навчання, призеру II етапу Всеукраїнської олімпіади з математики, Фарисей Вікторії, відмінниці навчання, дворазовій призерці III етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури, Козяр Богдані, призерці III етапу Міжнародного конкурсу знавців української ім. П. Яцика, Деревенку Костянтину, учаснику збірної команди Іллінецької міської ОТГ з баскетболу, Колосенко Анні, призерці III етапу Всеукраїнських олімпіад з української мови і літератури, біології, англійської мови, Пустовіту Ярославу президенту Іллінецького навчально-виховного комплексу «ЗОШ I-III ступенів- гімназія №2», учаснику обласних змагань з легкої атлетики. Усіх присутніх зі святом привітали заступник міського голови Людмила Трохимець та заступник голови районної державної адміністрації Валентина Поїзд. А яскравих барв святковому дійству додав флешмоб у виконанні вихованців хореографічного колективу «Ілляночка».
Далі розпочалась подорож країнами Європейського Союзу. На центральній площі міста, у рамках Фестивалю європейської культури, загальноосвітні школи громади, Іллінецький державний аграрний коледж, Центр дитячої та юнацької творчості представляли країни Європейського Союзу, таку собі Міні-Європу. Учням та їх наставникам вдалось не лише розповісти цікаві факти про європейські країни, але й передати їх атмосферу, національний колорит і темперамент. Усі бажаючі ще й могли посмакувати національними стравами.
Особливо енергійно та захоплююче пройшла квест-гра «Галопом по Євросоюзу», у якій взяли участь команди від шкіл громади. Заслужену перемогу здобула команда с. Жорнище, друге місце – команда Іллінецької школи-гімназії №2, третє поділили команди Іллінецьких шкіл №1 та №3. Переможці квесту отримали грошові винагороди від міського голови у розмірі 500, 300 та 200 гривень відповідно. Сертифікати на суму 1000 тис.грн були вручені усім освітнім закладам – учасникам фестивалю Європейської культури.
У програмі був святковий концерт з піснями та танцями різних країн, гарний настрій усім присутнім, мелодійні пісні мовами Європейських країн та запальні танці дарували талановиті діти та молодь нашого краю.
Найменші іллінчани мали можливість поспілкуватись та сфотографуватись з улюбленими героями мультфільмів, взяти участь у веселих конкурсах та розвагах.
Викладачі та вихованці Центру дитячої та юнацької творчості провели чудовий майстер-клас з розпису хною та фарбами. Намалювати малюнок хотіло чимало дітей, і майстрині працювали, аж поки всі дітки не отримали малюнок на щічку чи руку.

 

Leave a reply