В Іллінецькій міській територіальній громаді стартував двомісячник з благоустрою

В Іллінецькій міській територіальній громаді стартував двомісячник з благоустрою

Про це йшлося сьогодні, 5 квітня, на щотижневій оперативній нараді зі старостами та начальниками структурних підрозділів міської ради, головними лікарями закладів охорони здоров’я громади, директорами загальноосвітніх шкіл, завідувачами дошкільних навчальних закладів, керівниками сільськогосподарських підприємств, які здійснюють господарську діяльність на території населених пунктів громади. Провів нараду міський голова Володимир Ящук.

На оперативній нараді міський голова наголосив, що весна – час коли потрібно активно братися за благоустрій громади, адже так роблять господарі, які дбають про порядок на своїй землі.

Тому Володимир Миколайович закликав усіх присутніх зробити свій внесок у спільну благородну справу, навести лад на вулицях, розчистити придорожні лісосмуги, упорядкувати території, прилеглі до підприємств, установ, організацій та громадські місця.

Міська влада також звертається до усіх жителів громади з проханням  долучитись до наведення порядку, прибрати прибудинкові території та подбати про озеленення власних дворів.

Адже лише спільними зусиллями ми зможемо досягти бажаних результатів та зробити привабливою нашу громаду.

Leave a reply