В Іллінецькій міській територіальній громаді відбулися урочистості до Дня медичного працівника

В Іллінецькій міській територіальній громаді відбулися урочистості до Дня медичного працівника
Традиційно у третю неділю червня своє професійне свято відзначають представники однієї з найшанованішої професії – медичні працівники. Тож сьогодні, напередодні свята, у міському будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника.
 
На початку свята до медичних працівників звернувся міський голова Володимир Ящук побажав їм усіляких гараздів та наголосив, що вони – приклад професіоналізму, мужності та жертовності.
 
«Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Іллінецької міської ради прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня медичного працівника! Ви – янголи в білих халатах, які першими зустрічаєте кожне нове життя та робите все можливе, а інколи – й неможливе, щоб його зберегти. Особливо зараз, в період світової пандемії COVID-19, коли ви щоденно ризикуючи власним здоров’ям рятуєте життя людей. Бажаю міцного здоров’я, успіхів та щастя», – сказав у своєму вітальному слові Володимир Миколайович.
 
З нагоди професійного свята Почесними грамотами Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради, Департаменту охорони здоров’я та реабілітації обласної державної адміністрації, Подяками Іллінецької міської ради, а також грамотами медичних закладів було відзначено найкращих фахівців галузі.
 
Щирі слова вітань з професійним святом своїм колегам адресували також головні лікарі комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради та комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня» міської ради – Олександр Бабушок і Микола Масленчук, а також завідувач відокремленого структурного підрозділу «Іллінецький міжрайонний відділ лабораторних досліджень» Державної установи «Вінницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Володимир Петренко.
 
Яскравим завершенням урочистостей та гарним подарунком до свята став концерт, який подарував Академічний ансамбль пісні і танцю «Поділля» Вінницької обласної філармонії ім. М. Д. Леонтовича.
 
 
Leave a reply