В Іллінецькій міській територіальній громаді відбулися заходи з нагоди 35-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС

В Іллінецькій міській територіальній громаді відбулися заходи з нагоди 35-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС

Вибух четвертого енергоблоку Чорнобильської АЕС – найбільша в історії ядерної енергетики катастрофа, яка поставила під загрозу життя та здоров’я мільйонів людей, змусила людство переглянути своє ставлення до надважливих питань екології та атомної енергетики.

Разом з тим Чорнобильська катастрофа стала символом людяності та героїзму.

Сьогодні, 26 квітня, з нагоди 35-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС відбулося покладання квітів до пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС на Меморіалі Слави у м. Іллінці.

Квіти до пам’ятника поклали міський голова Володимир Ящук, перший заступник міського голови Олег Дмитрик, заступники міського голови Людмила Трохимець та Олексій Сігнаєвський, активісти громадської організації «Союз. Чорнобиль. Україна».

Володимир Миколайович подякував учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС за виконання надважливого завдання, побажав їм міцного здоров’я, довгих років життя та мирного сьогодення.

Ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та активістів громадської організації «Союз. Чорнобиль. Україна» відзначено подяками Іллінецької міської ради, громадської організації «Союз. Чорнобиль. Україна».

 

Leave a reply