В Іллінецькій міській територіальній громаді відбулося покладання до Дня Перемоги над над нацизмом у Другій світовій війні

В Іллінецькій міській територіальній громаді відбулося покладання до Дня Перемоги над над нацизмом у Другій світовій війні

76 років минуло з того часу, як закінчилася одна з найжорстокіших воєн в історії людства, яка забрала мільйони життів, знищила сотні тисяч сіл і міст, понівечила землю. Українці відважно ставали до зброї та ціною власного життя захищали рідну землю.

Тому свято Перемоги назавжди залишиться в історії нашого народу символом героїчного минулого, величі духу і мужності захисників рідної землі.

Вклонитись пам’яті воїнів, які принесли мир на нашу іллінецьку землю, далекого 1945 року, які віддали своє життя за незалежну Україну у наш час, пом’янути усіх загиблих у Другій світовій війні прийшли Іллінецький міський голова Володимир Ящук, перший заступник міського голови Олег Дмитрик, заступник міського голови Олексій Сігнаєвський, працівники міської ради, учасники АТО та ООС, члени ветеранських організацій нашої громади, депутати міської ради, представники трудових колективів підприємств, організацій, установ міста, жителі міста.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто поліг на полі бою, помер від хвороб і ран у роки Другої світової війни та вже у наш час, пам’ять іллінчан, які віддали своє життя захищаючи суверенітет і незалежність нашої держави на Сході України.

Квіти від вдячних земляків лягли до підніжжя Меморіалу Слави, пам’ятника землякам-воїнам АТО, пам’ятника іллінчанам, полеглим в Афганістані.

Leave a reply