В Іллінецькій міській територіальній громаді відзначили День молоді

В Іллінецькій міській територіальній громаді відзначили День молоді
Щорічно в останню неділю червня в Україні відзначають День молоді – свято тих, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею.
Долучилася до святкування й молодь Іллінецької міської територіальної громади. Яскраве дійство з іграми, піснями й танцями, веселим сміхом зібрало цілу площу дружніх іллінчан.
На площі біля будинку культури Управління культури міської ради спільно з Молодіжною радою за підтримки Іллінецької міської ради організували різноманітні заходи. Так, всі бажаючі могли скористатися послугами майстерних та молодих перукарів Інни та Юлії з салону краси «Гламур», вихованці гуртка образотворчого мистецтва Центру дитячої та юнацької творчості наносили всім бажаючим різноманітні малюнки на тілі хною, Дитячо-юнацька спортивна школа організувала для любителів стратегічних ігор майданчик, де вони могли зіграти у шашки або шахи, на центральній площі міста відбувся колективний Just Dance.
4 команди, які об’єднали найактивнішу молодь, а саме старшокласників Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів міської ради, Іллінецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2» міської ради, Іллінецької загальноосвітньої школи №3 міської ради та студентів Іллінецького державного аграрного коледжу взяли участь у квесті «Знай свій рідний край».
Заступник міського голови Людмила Трохимець привітала учасників навчально-розвиваючої гри «Знай свій рідний край» та оголосила переможців. Ними стала команда Іллінецького державного аграрного коледжу. За свою перемогу вони отримали від міської ради грошову винагороду у розмірі 500 гривень. Решта учасників квесту за зайняті 3,4 і 2 місця отримали грошову винагороду у 200 та 300 гривень відповідно.
Святковий концерт та урочисту церемонію нагородження номінантів щорічного міського конкурсу «Молода людина року – 2021» розпочали зразковий хореографічний колектив
«Фантазія» та молода талановита виконавиця Каріна Баніт.
Далі зі словами вітань до іллінчан звернувся Іллінецький міський голова Володимир Ящук.
«Молодість – фундамент всього майбутнього життя, тому важливо використати всі переваги цієї прекрасної пори. Ви – сьогодення та майбутнє нашої громади! Тому бажаю вам здоров’я, невичерпної енергії, віри в себе та свої здобутки. Нехай здійснюються всі ваші мрії та реалізовуються всі плани», – сказав Володимир Миколайович.
Кульмінацією святкування Дня молоді стала урочиста церемонія нагородження номінантів міського конкурсу «Молода людина року».
Взагалі, цьогоріч, на розгляд оргкомітету конкупсу було подано 28 заявок у 17 номінаціях.
Найкращих обирали серед молодих виробничників і робітників, працівників агропромислової галузі і правоохоронних органів, рятувальників та економістів, аматорів культури і мистецтва, спортсменів, лідерів шкільного та студентського самоврядування, підприємців, молодих вчителів, вихователів, посадовців органів місцевого самоврядування.
Усім переможцям та лауреатам цьогорічного конкурсу, Іллінецький міський голова Володимир Ящук вручив пам’ятні відзнаки та цінні подарунки.
Також Володимир Миколайович вручив диплом Вінницької обласної державної адміністрації та федерації настільного тенісу Вінницької області за зайняте II місце у 1 етапі обласного турніру з настільного тенісу іллінчанину Олегу Фурману та привітав з перемогою у Всеукраїнському конкурсі дитячого екомалюнка «Книга і діти, екологія і світ» ученицю 10-А класу Іллінецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2» Надію Цибушнік.
Для іллінчан, гостей міста, номінантів та переможців конкурсу прозвучала пісня у виконанні тріо «Горлиця» у складі Лілії Кутас, Мар’яни Фарісей та Марини Якименко.
На завершення урочистостей усі присутні могли поринути у світ хітів у виконанні молодіжного кавер-гурту Dance code.
Leave a reply