В Іллінецькому об’єднаному районному військовому комісаріаті на строкову військову службу провели призовників осіннього призову

Сьогодні, 12 жовтня, в Іллінецькому об’єднаному районному військовому комісаріаті на строкову військову службу провели призовників осіннього призову цього року. 4 юнаків, жителів нашої громади, будуть проходити службу у військових частинах Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державній спеціальній службі транспорту та Державній прикордонній службі.

Відкрив захід військовий комісар Іллінецького об’єднаного районного військового комісаріату, підполковник Микола Козенко, який зачитав Указ Президента України від 16 січня 2020 року №13/2020 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році». Він закликав новобранців бути дисциплінованими, відповідальними, адже саме вони представлятимуть Іллінеччину під час проходження військової служби.

Від імені Іллінецького міського голови та всієї громади призовників з цією важливою подією привітала заступник міського голови Людмила Трохимець:

Вона побажала хлопцям міцного здоров’я, успіхів в освоєнні військової професії, незламної волі в подоланні труднощів військового буття, щасливого повернення додому та вручила подарунки.

Leave a reply