В Іллінцях попрощалися із загиблим у війні з Росією Героєм

В Іллінцях попрощалися із загиблим у війні з Росією Героєм

Герої не вмирають, вони навіки залишаються у нашій пам’яті, у наших душах та серцях.

Сьогодні, 7 березня, іллінчани попрощалися зі своїм земляком, Героєм – захисником України, старшим солдатом Олександром Морознюком, який загинув, в перші дні березня 2022 року під Запоріжжям,  захищаючи рідну землю від підступного та жорстокого ворога.

У 2015 році Олександр був мобілізований на захист нашої держави, а у 2018 прийнятий на військову службу за контрактом, і обороняв Україну до останньої хвилини свого життя.

Олександру було 41. У нього залишилася мати та син.

Провести Героя в останню путь на Європейській площі нашого міста зібралися керівництво громади, військовослужбовці, депутати міської ради, громадськість та молодь. Ніхто з присутніх не міг стримати сліз.

«Сьогодні ми проводжаємо  в останню путь нашого земляка, який загинув від рук російського окупанта, захищаючи рідну землю та свій народ. Слава про нашого Героя – Олександра навіки залишиться на сторінках історії нашого краю, як взірець мужності, свободи та невимовного патріотизму, що став ціною в життя. Вічна пам’ять Герою, щирі співчуття рідним, близьким та бойовим побратимам Олександра», – сказав у своєму зверненні міський голова Володимир Ящук.    

Поховали Олександра на Центральному кладовищі м. Іллінці під триразовий збройний салют.

«Вмерти за Батьківщину, за інших людей – найбільший прояв жертовності», – сказав благочинний Іллінецького благочиння Православної Церкви України отець Ярослав.

Ніколи не пробачимо російським окупантам, ніколи не забудемо!

Герої не вмирають! Слава нашим Героям!

Leave a reply