В Іллінцях урочисто підняли Державний Прапор України

Підняттям Державного Прапора, урочистою ходою учасників бойових дій в зоні проведення АТО/ООС, патріотичним флешмобом у виконанні вихованців зразкового дитячого колективу «Фантазія» розпочались святкові заходи з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України на Іллінеччині.
Хвилюючою та сповненою непохитної віри у те, що мир і злагода запанують на нашій землі, була мить передачі захисниками України Державного Прапора підростаючому поколінню – майбутньому нашої держави.
Звучить Державний Гімн, синьо-жовтий стяг піднімається у височінь та майорить у блакиті небес. Почесне право підняти Прапор нашої держави надано учаснику бойових дій в зоні проведення АТО/ООС Аржінту Руслану Васильовичу та переможниці ІІІ та ІУ етапів Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка, ІІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика, випускниці Іллінецької загальноосвітньої щколи І-ІІІ ступенів №3 Ірині Жданюк.
Голова районної державної адміністрації Андрій Лисак, заступник голови районної ради Віктор Нечипоренко, Іллінецький міський голова Володимир Ящук, Дашівський селищний голова Сергій Тітаренко привітали усіх учасників урочистого заходу з найбільшими національними святами, побажали міцного здоров’я, благополуччя, достатку, мудрості й успіхів у справах та починаннях, єдності та порозуміння, і, найголовніше – мирного неба над Україною!.
Про повагу до синьо-жовтого знамена, за яке віддали свої життя не одне покоління патріотів України, наголосив у своїй промові голова районної Спілки учасників АТО та ветеранів інших бойових дій Микола Стельмащук. 
З нагоди 28-ї річниці Незалежності України кращих представників громади Іллінеччини було відзначено почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради, районної державної адміністрації та районної ради, міської ради та грошовими винагородами. 
Відповідно до наказу голови Всеукраїнського об’єднання громадян «Країна» Олександра Сопова, за мужність і відвагу, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України в зоні проведення ООС на сході України, та з нагоди п’ятої річниці визволення міста Лисичанськ знаком народної пошани – орденом «За мужність і відвагу» нагороджено жителів нашої громади, котрі служили у добровольчому батальйоні «Донбас» і брали участь у військових операціях з визволення міста Лисичанськ. За дорученням Всеукраїнського об’єднання Іллінецький міський голова Володимир Ящук вручив нагороди учасникам бойових дій в зоні проведення ООС – Івану Ребару та Михайлу Слугоцькому.
Також міський голова вручив подяки та грошові премії працівникам комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради та ПП «Декор Бетон» за сумлінну працю, добросовісне та якісне виконання робіт з реконструкції площі та встановлення пам’ятника Т.Г.Шевченку в м.Іллінці.

 
Leave a reply