В Іллінцях урочисто підняли Державний Прапор України з нагоди Дня єднання

В Іллінцях урочисто підняли Державний Прапор України з нагоди Дня єднання
Сьогодні, 16 лютого, в Україні вперше, відповідно до Указу Президента України, відзначається День єднання.
 
Іллінецька міська територіальна громада долучилася до заходів, які у цей день відбуваються в усіх населених пунктах нашої держави.
 
Керівництво міста, депутати, старости старостинських округів, працівники міської ради, організацій, установ, захисники України, молодь та громадськість з синьо-жовтими стягами пройшли урочистою ходою від площі Тараса Шевченка до Європейської площі нашого міста, щоб засвідчити своє спільне бажання жити в мирі, показати непохитність та єдність українського народу.
 
Під Державний Гімн відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.
 
Учасники урочистого зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників України, які в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої України.
 
До усіх присутніх звернувся голова громадської організації «Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій» Микола Стельмащук.
 
«Україна! У цьому слові для кожного з нас злилися століття мужності і звитяги, віки з козацькою шаблею в руках і селянським плугом у натомлених долонях. Та не було і не має такої зловісної сили, яка б змогла висушити джерела твоєї життєдайності і замулити серце, твоєї любові. Ми – єдині! Ми – незламні!» – слова диктора, які лунали сьогодні на центральній площі нашого міста знайшли відгук у серці кожного з учасників акції.
 
Ми – українці! Нас єднає Україна!
Leave a reply