В Іллінцях відбулась відкрита першість Іллінецької ДЮСШ, чемпіонат Вінницької області з дзюдо та дитяча ліга федерації дзюдо Вінницької області

25 вересня 2021 року у нашому місті відбулася відкрита першість Іллінецької дитячо-юнацької спортивної школи з дзюдо  на призи Іллінецької міської ради. Проводилися змагання серед спортсменів 2010-2012 р.н. та молодшого віку. Позмагатись в Іллінці приїхали діти з Київської, Кіровоградської, Одеської, Черкаської, Житомирської, Вінницької областей, м.Київ та м.Хмельницький.
Розпочався спортивний захід Державним Гімном України. Учасників відкритої першості привітали заступник начальника управління спорту та рухової активності Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації Токар Наталія, заступник голови Вінницької районної державної адміністрації, депутат Вінницької обласної ради Тетяна Каменщук, заступник Іллінецького міського голови Людмила Трохимець, президент федерації дзюдо Вінницької області Евеліна Вовк.
Надихаючим і мотивуючим для дітей та молоді став виступ бронзового призера Олімпійських ігор у Сіднеї (Австралія) у 2000 році з дзюдо – Руслана Машуренка. Він не лише взяв участь у нагородженні, а й фотографувався на згадку про цю спортивну подію з усіма охочими. Від усієї громади дякуємо Русланові за те, що відгукнувся на запрошення та приїхав на турнір. Він є прикладом для майбутніх олімпійців.
Змагання відбувалися на трьох татамі. Юні дзюдоїсти змагалися відчайдушно та безкомпромісно. Були у цей день радісні емоції від здобутої перемоги та чимало сліз через поразку. Вболівальники, серед яких переважно батьки, завзято підтримували спортсменів.
Для переможців та призерів відкритої першості Іллінецька міська рада придбала кімоно 🥋 та пам’ятні медалі, ну і звичайно традиційний символ змагань в Іллінцях – іграшкові левики. Адже саме так називає свої вихованців – мої леви, тренер Іллінецької дитячо-юнацької спортивної школи з дзюдо, віцепрезидент федерації дзюдо Вінницької області, ініціатор та організатор змагань Станіслав Герасимчук.
Серед іллінецьких левів переможцем  змагань став  Білоус Вадим.  Срібло виборов Пастушенко Макар. Бронзу – Бігушка Дмитро, Слободянюк Іван, Младін Максим, Яременко Аня. Трішки не вистачило до перемоги – Сандулу Олександру, Кудині Даніїлу, Дєдову Миколі, Савич Дарині, котрі посіли 4 місця.
Наступного дня на базі Іллінецької дитячо-юнацької спортивної школи відбувся чемпіонат Вінницької області з дзюдо до 17 років та дитяча ліга федерації дзюдо Вінницької області серед юнаків і дівчат 2008-2009 р.н.
Маємо переможців та призерів також і у цих змаганнях. У чемпіонаті Вінницької області золото  виборола Демченко Анастасія,  срібло – Крилов Тарас,  Шевченко Артем, Бондаренко Іван, Букін Іван, Мельник Денис, Кришталь Ілля здобули бронзові нагороди.
У дитячій лізі  перші місця посіли Бондаренко Юля та Ель Ута Тимур, 2 місце – Бондар Владислав та Балашкевич Андрій, 3 місце – Спірчук Іван, Яворович Тетяна, Цеплий Андрій.