В Іллінцях відбулася благодійна культурно-мистецька акція «Воскрес Христос – Воскресне Україна»

В Іллінцях відбулася благодійна культурно-мистецька акція «Воскрес Христос – Воскресне Україна»

26 квітня у міському Будинку культури відбулась благодійна культурно-мистецька акція «Воскрес Христос – Воскресне Україна» у фонд підтримки наших славних героїв-захисників.

Культура нерозривно пов’язана з цілісністю нації. Якщо у військових своя зброя, то у працівників культури – це українська пісня і слово, що підіймають бойовий дух і формують нашу ідентичність.

До акції долучилися працівники культури та аматори народної творчості Іллінецької громади.

Учасниці ансамблю народної пісні «Відлуння» вітали глядачів з Великоднем піснею «Христос Воскрес». Патріотичні та козацькі пісні виконували народний аматорський чоловічий гурт «Завзяті холостяки» міського будинку культури, народний фольклорний гурт «Хутірські молодиці» Романів-Хутірського сільського будинку культури, народний інструментальний ансамбль «Ретро» міського будинку культури, народний аматорський хор «Вінок Поділля» ім. В.Іжевського міського будинку культури, дует у складі Галини Лисогори та Петра Орендочки Павлівського сільського будинку культури, дует сестер Людмили та Оксани Руденко Сорочанського сільського будинку культури, Валентина Краснянська, Микола Орендочка.  

Не стоїть осторонь і молодь нашої громади, зокрема Павліна Якубінська подарувала глядачам власний вірш про війну, учень дитячої музичної школи м. Буча Андрій Цибульський виконав соло на трубі у супроводі концертмейстра Валентини Заболотної, Олександр Міщук прочитав поезію Володимира Сосюри.

Артисти народного театру міського будинку культури Юлія Весна, Інна Краснянська, Надія Суржок та Олександр Міщук розчулили глядачів постановкою «Материнська сповідь», автором якої є Микола Романов, режисер концертної програми.

Тож, працівники культури та аматори народної творчості з народом! З воїнами Збройних сил України! З Україною у цей непростий час!

Leave a reply