В Іллінцях відбулось урочисте відкриття міні-футбольного поля зі штучним покриттям

Гарна подія відбулась вчора у нашому місті – офіційне відкриття нового міні-футбольного поля зі штучним покриттям. Сучасний міні-стадіон розмірами 42х22 метри облаштували на території найбільшого навчального закладу громади – Іллінецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ступенів №2», в якому навчається майже 800 дітей. Варто зауважити, що у цьому навчальному закладі особлива увага приділяється фізичній культурі та спорту, культивуванню серед дітей та молоді здорового способу життя. Педагогічний колектив працює у цьому напрямку спільно з тренерами Дитячо-юнацької спортивної школи. Так, на базі навчально-виховного комплексу було створено спортивний клас зі спеціалізацією «баскетбол», учні якого навчались за спеціально скорегованою програмою та розпочинали свій день у спортивному залі ДЮСШа. Баскетболісти здобували перемоги не лише на обласному, а й всеукраїнському рівні. Багато з них, вже випускники школи продовжують свою спортивну кар’єру. На даний час при школі функціонує клас з поглибленим вивченням фізичної культури. 5 годин на тиждень дев’ятикласники займаються фізкультурою, 2 з яких присвячені футболу. Пишається школа-гімназія своїми юними спортсменами, учнями 5-6 класів, котрі у травні стали бронзовими призерами Всеукраїнських змагань з футзалу «Шкільна футзальна ліга України» сезону 2017 – 2018 н.р. Тож відкриття футбольного поля зі штучним покриттям, де діти зможуть займатись улюбленим видом спорту незалежно від пори року, дасть можливість маленьким футболістам не лише підвищувати спортивну майстерність, а й гартувати своє здоров’я та більше часу проводити на свіжому повітрі. Використовуватиметься футбольне поле й для організації змагань з міні-футболу.
На урочисте відкриття спортивного майданчика завітали народний депутат України Руслан Демчак, голова районної державної адміністрації Андрій Лисак, Іллінецький міський голова Володимир Ящук.
Вітаючи присутніх з цією гарною подією народний депутат України Руслан Демчак, зауважив, що завжди приємно брати участь у відкритті нових об’єктів. Він розповів, що відкриття міні-футбольного поля стало можливим завдяки консолідації зусиль усіх гілок влади: 725,5 тисяч гривень на його будівництво виділено з державного бюджету, 656,1 тисяч гривень з бюджету міської об’єднаної територіальної громади. Амбітним планом на цей рік, який буде реалізовано спільно з міською об’єднаною територіальною громадою, є реконструкція центрального міського стадіону з облаштуванням сучасних бігових доріжок. Це великий дороговартісний проект, однак завершити його планується за рік-два. Руслан Євгенович висловив сподівання, що ці заходи сприятимуть розвитку різних видів спорту на Іллінеччині.
«Якщо ми сьогодні інвестуватимемо у дитячий спорт, то в майбутньому матимемо спортивні перемоги на олімпіадах, чемпіонатах Європи та світу. Переконаний, що серед чемпіонів будуть й іллінчани», – зауважив народний депутат.
Він привітав юних футболістів та їх тренера з такою вагомою перемогою, побажав нових спортивних успіхів та вручив подарунок – футбольні м’ячі.
Голова районної державної адміністрації Андрій Лисак, у своєму виступі наголосив, що такі проекти є яскравою ілюстрацією позитивних змін, які відбуваються у державі. Він подякував народному депутату, міському голові, педагогічному колективу Іллінецького навчально-виховного комплексу, усім причетним до цієї гарної справи.
Іллінецький міський голова Володимир Ящук також висловив слова подяки народному депутатові Руслану Демчаку за допомогу та підтримку, подякував усім, хто брав участь у реалізації цього важливого для громади проекту.
«Як міський голова я переймаюсь тим, щоб створити якомога більше можливостей для активного дозвілля дітей та молоді. Адже від цього залежить здоров’я наших дітей та онуків. Міська рада буде робити усе можливе, аби облаштувати сучасні спортивні майданчики у кожному населеному пункті об’єднаної громади, щоб діти й дорослі мали де займатись фізичною культурою та спортом», – сказав Володимир Ящук.
Разом з Русланом Демчаком та Андрієм Лисаком він вручив грамоти міської ради й грошові премії діткам – бронзовим призерам Всеукраїнських змагань з футзалу, їх тренеру, викладачу Іллінецької дитячо-юнацької спортивної школи В’ячеславу Омельченку та учителю фізичної культури Іллінецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ступенів №2» Юрію Сліпчику.
Саме почесним гостям та найрезультативнішому бомбардиру дитячої футбольної команди Артему Сліпчику було надано право перерізати стрічку. Далі відбувся танцювальний флешмоб та юні футболісти продемонстрували усім присутнім своє уміння володіти м’ячем. Згадали дитинство та спробували забити переможний гол й народний депутат України Руслан Демчак, голова районної державної адміністрації Андрій Лисак та міський голова Володимир Ящук, однак воротар Максим Завертаний професійно тримав оборону, тому рахунок так і не було відкрито.
Завершив святковий захід обласний турнір з міні-футболу серед команд вікової категорії 2009 р.н, в якому взяли участь дитячі шкільні футбольні команди з Ладижина, Липовця, Брацлава та Іллінців. Знову іллінчани порадували вболівальників перемогою та здобули золото у турнірі.

 

Leave a reply