В Іллінцях відбулися обласні зональні змагання з настільного тенісу

8 листопада у м. Іллінці відбулися обласні зональні змагання з настільного тенісу по програмі змагань Гімназіади школярів області.

Дитячо-юнацька спортивна школа Іллінецької міської ради вперше приймала змагання обласного рівня з настільного тенісу. Це стало можливим завдяки придбанню за кошти місцевого бюджету 4 нових тенісних столів та спеціального інвентарю.

Із 16 команд Вінницького району участь у змаганнях взяли 8 команд з Вінниці, Агрономічного, Луки-Мелешківської, Гнівані, Якушинець, Липовця, Оратова та Іллінців.

У своїй підгрупі іллінецька команда посіла 1 місце. У фінальній частині змагань за 1-4 місця наша команда виграла у команди з Липовця з рахунком 3:0, у Агрономічного – 3:2 та   поступилася лише команді з міста Вінниці з рахунком 1:3, посівши таким чином  почесне 2 місце у загальному заліку.

Честь нашої команди захищали Дарія Шимко, Наталія Мельничук, Сергій Шимко та наймолодший учасник змагань Олег Фурман.

Вітаємо наших спортсменів та тренерів-викладачів Олександра Шимка та Андрія Сидоренка.