В Іллінцях відкрили поліцейську станцію

В Іллінцях відкрили поліцейську станцію

Сьогодні, 16 липня, у нашому місті відкрили поліцейську станцію.

Участь в офіційному відкритті взяли голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов, начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Іван Іщенко та Іллінецький міський голова Володимир Ящук.

Поліцейська станція, куди зможуть за допомогою звертатися мешканці нашої громади,  розташована по вулиці Соборна, 25.

«Я дуже радий, що ми продовжуємо втілювати в життя проєкт «Поліцейський офіцер громади» і відкриваємо поліцейські станції в усіх куточках вінницького краю. І сподіваюсь, що це допоможе  покращити безпеку громадян», – наголосив керівник поліції Вінниччини.

Також Іван Іщенко вручив міському голові Володимиру Ящуку подяку за плідну співпрацю з органами та підрозділами Національної поліції Вінниччини в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади».

«Це вже 29-та поліцейська станція, яка відкрилась на Вінниччині. Приємно  відмітити, що Вінницька область є першою  в Україні, де усі 63 громади підписали Меморандум з  поліцією, активно реалізуючи цей безпековий проект», – сказав голова Вінницької ОДА.

Міський голова Володимир Ящук наголосив, що поліцейська станція обслуговуватиме населені пункти нашої громади, де проживає майже 22 тисячі іллінчан.

«2 поліцейських офіцери громади, відтепер забезпечуватимуть громадський порядок та безпеку жителів Іллінецької міської територіальної громади», – сказав Володимир Ящук.

Leave a reply