В Іллінцях відкрився «104.ua Клієнтський простір»

В Іллінцях відкрився «104.ua Клієнтський простір»

Перерізали святкову стрічку на знак офіційного відкриття центру Іллінецький міський голова Володимир Ящук, голова правління АТ «Вінницягаз» Олександр Кривак, начальник управління клієнтського сервісу АТ «Вінницягаз» Алла Гнатюк та фахівець з адміністративної роботи Іллінецької дільниці Гайсинського відділення АТ «Вінницягаз» Володимир Петлінський.

Голова правління АТ «Вінницягаз» Олександр Кривак привітав Іллінецьку міську територіальну громаду з відкриттям сучасного центру обслуговування споживачів газу та  наголосив, що у центрі є все необхідне для того, щоб клієнти могли вирішити свої «газові» справи.  

«Ми відразу підтримали ініціативу відкриття такого сучасного центру обслуговування споживачів газу в Іллінцях. Тепер швидкі та якісні послуги стали доступними для жителів нашої громади. Це крок вперед і гарна новина для всіх нас, адже комфорт наших земляків є у центрі роботи міської влади. Бажаю всім вам міцного здоров’я, енергії, приємних клієнтів та гарної роботи», – сказав у своєму вітальному слові міський голова.

Начальник управління клієнтського сервісу АТ «Вінницягаз» Алла Гнатюк відзначила, що «104.ua Клієнтський простір» є 14 в області. Тут споживачі природнього газу можуть подати показання газового лічильника, провести звірку по особовому рахунку, отримати необхідну довідку. Також у центрі можна замовити комплексну послугу «Газ під ключ», що передбачає приєднання до газових мереж або їх реконструкцію  разом з придбанням необхідного газового обладнання – котла, водонагрівача, плити чи лічильника, сигналізатора загазованості чи модема дистанційної передачі даних.

Знаходиться клієнтський простір у центрі міста по вулиці Соборна, 20. Розрахований він на понад 8 тис. клієнтів, яких обслуговуватимуть два фахівці. Центр працює з понеділка по п’ятницю, з 8 до 17 год., перерва на обід з 12 до 13 год.

За кожним клієнтом у «104.ua Клієнтський простір» закріплюватиметься персональний менеджер, який супроводжуватиме та контролюватиме всі етапи виконання робіт від подачі заяви до отримання споживачем усього комплексу замовлених послуг.

Персональний менеджер допоможе клієнту підібрати обладнання відповідно до побажань та проекту газифікації. Придбати прилади можна тут же – у центрі.

Увесь асортимент товарів на https://market.104.ua/ua/  

Для комфорту відвідувачів облаштовані місця для очікування, вбиральня, кулер з водою та інші зручності. Передбачені термінал самообслуговування «104.ua» та платіжний, які будуть встановлені найближчим часом.

Leave a reply