В Іллінцях вшанували учасників бойових дій на території інших держав

В Іллінцях вшанували учасників бойових дій на території інших держав
Сьогодні, 15 лютого, у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ї річниці виведення військ із Республіки Афганістан у нашому місті відбулися урочистості, участь у яких взяли керівництво міста, депутати, працівники міської ради, воїни-афганці, громадськість.
 
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять іллінчан, які полягли у тій кривавій війні та поклали квіти до пам’ятника полеглим в Афганістані землякам.
 
Зі словами щирої поваги до присутніх учасників бойових дій на території інших держав звернувся міський голова Володимир Ящук.
 
«У ці лютневі дні ми висловлюємо глибоку вдячність усім, хто чесно і мужньо виконував військову присягу в «гарячих точках» планети. На долю багатьох наших земляків випало брати участь у кровопролитній війні в Республіці Афганістан, яка принесла горе не в одну українську родину. Ви, шановні воїни-інтернаціоналісти, є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні», – сказав міський голова у своєму вітальному слові.
 
Володимир Ящук побажав кожному із ветеранів та їхнім сім’ям, здоров’я, благополуччя, довгих років життя та мирного неба над головою.
 
Зі щирими словами вітань та побажань до своїх бойових побратимів звернувся голова Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Іллінецької міської територіальної громади Василь Білозор.
 
Учасників бойових дій на території інших держав відзначено грамотами Іллінецької міської ради та цінними подарунками.
 
Також всім учасникам бойових дій на території інших держав з міського бюджету було виділено матеріальну допомогу на загальну суму понад 24 тис. грн.
Leave a reply