В Іллінцях Захисник оригінально освідчився своїй коханій

В Іллінцях Захисник оригінально освідчився своїй коханій
Сьогодні у нашому місті відбулась особлива подія. Захисник нашої держави, молодий відважний воїн, який лише на один день приїхав додому, освідчився своїй коханій. Романтичну пропозицію зробив в центрі міста, красиво і трепетно, організувавши за допомогою батьків та друзів все так, щоб наречена ні про що не здогадалася. Розчулена дівчина відповіла нареченому поцілунком та сказала заповітне «Так».
 
Познайомились молоді люди понад 5 років тому, спершу товаришували, згодом їх дружба переросла у щире кохання.
 
“Я кохаю Яну. Передати словами ці почуття складно. Я їй дуже вдячний за те, що вона чекає та підтримує мене. І у такий непростий час ще більше ствердився в думці, що ми повинні бути разом і що вона саме та єдина, з якою хочу прожити все своє життя. Тому вирішив запропонувати стати моєю законною дружиною “, – розповідає хлопець.
 
Яна ж по секрету поділилась, що очікувала від Вадима пропозицію руки і серця. Однак таке романтичне освідчення, а ще й те, що побачила коханого не лише у відеоролику, який транслювалось на екрані в центрі міста, а поруч, з величезним букетом білих троянд і каблучкою, коли на його звернення з екрана: «Заплющ очі та повернись, тебе чекає сюрприз…» – повернулась, стало для неї справжньою несподіванкою.
 
Разом із батьками, рідними, друзями, закоханих привітав Іллінецький міський голова Володимир Ящук, оскільки міська рада та міський будинок культури також долучились до організації цієї гарної події. Він побажав їм сімейного щастя, любові, взаємної поваги, злагоди, добра, благополуччя та мирного неба! Подарував Володимир Миколайович нареченим ікону Святого Миколая, якого в народі вважають покровителем шлюбу.
 
Варто розповісти, що хлопець справжній патріот своє Батьківщини, вихований на кращих зразках козацької звитяги, доблесті, відваги. Його дідусь, один із засновників козацького товариства у нашій громаді, та його дядько з перших днів війни у 2014 році стали на захист України.
 
Щиро зичимо Вадиму та усім захисникам України якнайшвидшої Перемоги та повернення додому.
Leave a reply