В Іллінцях запрацював пункт видачі гуманітарної допомоги Благодійного Фонду «Енергія Відродження»

В Іллінцях запрацював пункт видачі гуманітарної допомоги Благодійного Фонду «Енергія Відродження»
В Іллінцях запрацював пункт видачі гуманітарної допомоги Благодійного Фонду «Енергія Відродження», який створили енергетики Андрій Поліщук та Олександр Млинець.
Головною метою Фонду є ефективна та адресна допомога Збройним Силам України, територіальній обороні, правоохоронцям, внутрішньо переміщеним особам та незахищеним верствам населення.
Андрій Поліщук наголосив, що Фонд допомагає українцям з першого дня війни, а такі пункти видачі гуманітарної допомоги – це місця, де переселенці можуть поспілкуватися між собою, та отримати, те що їм вкрай необхідно.
Міський голова Володимир Ящук подякував благодійникам за відкриття такого пункту у нашому місті та наголосив, що Іллінецька громада також активно допомагає внутрішньо переміщеним особам.
«Приємно, що тепер у нашій громаді є ще один простір, куди люди можуть звернутися й отримати необхідну допомогу. Ми українці, і зараз, як ніколи ми єдині та маємо допомагати та підтримувати один одного», – сказав Володимир Ящук.
У пункті видачі гуманітарної допомоги Благодійного Фонду «Енергія Відродження», що знаходиться за адресою вул. Пестеля, 1, за наявності довідки внутрішньо переміщеної особи, люди можуть отримати: засоби гігієни, дитяче харчування, підгузки, одяг.
Графік роботи пункту видачі допомоги:
понеділок-пʼятниця з 9 до 15 год.
субота-неділя – вихідний.
Leave a reply