В міській раді відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Відповідно до пункту 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про освіту», статі 26 Закону України «Про загальну середню освіту» та в зв’язку з наявністю вакантної посади директора школи 7 серпня 2019 року В Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді вперше було проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.
Конкурсна комісія знайомилась з кандидатом на посаду директора школи Тетяною Мацюк та оцінювала за результатами письмового іспиту її знання законодавства, проводила перевірку професійних компетентностей, що відбувалась шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання та публічної відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти. Саме на те, як Тетяна Йосипівна бачить подальший розвиток навчального закладу, зверталась особлива увага.
За результатами роботи комісією ухвалено рішення про визнання Тетяни Мацюк переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Далі питання про її призначення директором Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 буде винесено на розгляд сесії Іллінецької міської ради.
 
Довідка: Мацюк Тетяна Йосипівна, 1968 року народження.
У 1987 році закінчила Вінницьке педагогічне училище за спеціальністю «Вихователь дитячого садка», в 2009 році – Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури».
З 1987 року по 1988 рік – вихователь Іллінецького дошкільного навчального закладу №1 «Сонечко».
З 1989 по даний час працювала педагогом-організатором в Дашівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

 

 
Leave a reply