В школах Іллінецької міської територіальної громади пройшли випускні вечори

В школах Іллінецької міської територіальної громади пройшли випускні вечори

Більше сотні випускників загальноосвітніх закладів Іллінецької міської територіальної громади на початку липня перетнули фінішну стрічку одного з важливих етапів свого життя – навчання в школі та отримали документ про здобуття повної загальної середньої освіти.

Із 10 одинадцятих класів загальноосвітніх закладів нашої громади випустилися 135 учнів, 16 з них за високі досягнення у навчанні нагороджено медалями. 

П’ять золотих і одну срібну медаль отримали випускники Іллінецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №1, шість золотих – навчально-виховного комплексу «Іллінецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – гімназія №2», чотири золотих – Іллінецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №3.

З завершенням школи та отриманням атестату про загальну середню освіту випускників привітали  заступник міського голови Людмила Трохимець та начальник управління освіти міської ради  Світлана Крот.

Людмила Михайлівна побажала усім випускникам успіхів в усіх справах та починаннях, наполегливості, невичерпності сил, завзяття та бути справжніми патріотами рідного міста.

Усіх медалістів відзначено грамотами Іллінецької міської ради, а також грошовими винагородами у розмірі 1000 гривень кожному.

Іллінецька міська територіальна громада вітає випускників 2021 року з закінченням навчання та бажає вдалого студентського життя!

Leave a reply