В теплицях КП "Добробут" міської ради готують до висадки на клумбах квіти

В теплицях КП "Добробут" міської ради готують до висадки на клумбах квіти
Впродовж зими наші бджілки-трудівниці, працівниці тепличного господарства КП “Добробут” Іллінецької міської ради, вирощували розсаду для озеленення міста та сіл громади.
 
Весною роботи додалось. У теплицях комунального підприємства «Добробут» міської ради готують до висадки на клумбах понад 30 видів однорічних рослин, адже квіти на клумбах, підстрижені газони та різноманітні зелені насадження прикрашають наше місто і села та створюють затишок.
 
Майстрині тепличного господарства наразі займаються пересаджуванням сіянців із загущених посівів на просторішу площу, підживлюють та загартовують саджанці рослини, поступово висаджують їх у відкритий грунт.
 
За словами майстра із озеленення комунального підприємства Валентини Андрушко, у минулому році було висаджено більше 50 тисяч саджанців квітів. Цьогоріч заплановано висадити не менше.
 
Тішитимуть око перехожих петунія, сальвія, агератум, портулак, рео, алісіум, газанія, пеларгонія, хризантема, цинія, бальзамін, чорнобривці та багато інших однорічних рослин.
 
Вперше на клумбах нашого міста з’явиться багаторічна трав’яна рослина бадан (Bergenia), чужеземка з Центральної та Східної Азії. Висадять саджанці квітучого дерева павлонії, які Валентина Володимирівна виростила з насінинок. Це дерево вважають чемпіоном з поглинання вуглекислого газу, то ж воно не лише надзвичайно красиве, а й приносить багато користі.
 
Молимось, щоб війна закінчилась, над нашою Батьківщиною було мирне небо й знову квітнуло кожне місто, село, селище в Україні.
Leave a reply