Вакцинація залишається єдиним ефективним способом захистити себе від коронавірусної хвороби

Вакцинація залишається єдиним ефективним способом захистити себе від коронавірусної хвороби

На цьому наголосив головний лікар комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради Олександр Бабушок сьогодні, 13 вересня, під час щотижневої оперативної наради зі старостами, начальниками управлінь та відділів міської ради, а також головними лікарями закладів охорони здоров’я громади, яку провів міський голова Володимир Ящук.

За словами Олександра Миколайовича, станом на 12 вересня серед жителів Іллінецької міської територіальної громади зареєстровано 571 випадок захворювання на COVID-19, що на 34% більше ніж за попередній 2020 рік.

За минулий тиждень на території Іллінецької міської територіальної громади, із 66 досліджених зразків коронавірус підтверджено у 6 осіб.

Олександр Бабушок наголосив, що з 6 по 12 вересня 2021 року від COVID-19  провакциновано 227 осіб І дозою, 504 особи – ІІ дозою. Згідно І-V етапів Дорожньої карти всього від COVID-19 вакциновано І дозою 3457 жителів нашої громади, ревакциновано – 2304 осіб.

Головний лікар КП «ЦПМСД» міської ради також нагадав, що головною умовою роботи освітніх закладів, у разі потрапляння регіону у жовту, помаранчеву чи червону зону, є наявність 80% вакцинованих співробітників. Тому потрібно активізувати роботу з колективами навчальних закладів нашої громади для того, аби максимально провакцинувати тих, хто ще не отримав щеплення, і наші діти не навчалися дистанційно.

Відомо, що у м. Іллінці, з 26 червня, працює Центр масової вакцинації населення (ЦМВ) проти коронавірусної хвороби COVID-19, який знаходиться за адресою: вул. Соборна, 25 (приміщення управління праці та соціального захисту) каб. №4.

Всім бажаючим вакцинуватись при собі мати паспорт та ідентифікаційний код.

Пункти щеплення також працюють в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини нашої громади, а саме в Іллінецькій, Борисівській, Жорницькій, Сороцькій.

Leave a reply