Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю

Педагогічна спільнота Вінниччини, України та світу у 2018 році відзначає 100-річчя від дня народження видатного українського педагога-гуманіста, філософа, публіциста, письменника Василя Олександровича Сухомлинського.

За ініціативи методичного кабінету управління освіти міської ради  25 вересня на базі  Іллінецької міської мультимедійної    бібліотеки у рамках LEAD FEST  В.О. Сухомлинського «Педагогічна спадщина В.О. Сухомлинського – невичерпне джерело ідей Нової української школи» відбулися педагогічні читання « В. Сухомлинський у діалозі з сучасністю».

Учасники заходу проаналізували важливість ідей великого педагога та  їх потенціал у сучасній українській школі для створення ефективного освітнього середовища з урахуванням  нинішніх тенденцій розвитку освіти.

 На читаннях була представлена виставка методичної та художньої літератури, присвячена ювілею В. Сухомлинського. Керівники гуртків та методисти Центру дитячої та юнацької творчості продемонстрували роботи своїх вихованців, які, як завжди, відзначаються художньою майстерністю, креативністю та витонченим мистецьким смаком.

Цікавими та змістовними були виступи директора Жаданівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Шмигори С.В. про роботу педагогічного колективу в умовах НУШу, педагога – організатора Іллінецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №1 Фарисей Л.А. про виховання особистості в сучасній українській школі та учителя української мови та літератури  Іллінецький НВК «Загальноосвітня  школа І – ІІІ ступенів – гімназія №2»  Чабан І.В. про феномен Павлиських казок.

Усі учасники долучилися до обговорення виступів, висловили своє бачення застосування педагогічних ідей В. Сухомлинського  в сучасному освітньому процесі.

Leave a reply