Вчительству вкраїнському хвала!

Щорічно, в першу неділю жовтня, всі педагоги відзначають своє професійне свято – День працівників освіти, яке супроводжується урочистостями в кожному куточку країни. У п’ятницю, 5 жовтня, у Будинку культури піднесено, хвилююче і поетично вшановували учителів та ветеранів педагогічної праці Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
На святі говорили про дружну, сформовану педагогічну сім’ю, яка сьогодні багато в чому задає тон у педагогічному процесі Вінниччини.
Зі словами вдячності до присутніх звернулися заступник Іллінецького міського голови Людмила Трохимець, заступник голови Іллінецької райдержадміністрації Валентина Поїзд, начальник управління освіти міської ради Світлана Крот та голова ради профспілки працівників освіти Ольга Ярославська.
У рамках святкування кращих освітян було відзначено грамотами Іллінецької міської ради, управління освіти міської ради та цінними подарунками.
Гарним подарунком для учасників урочистостей стали виступи їх учнів, аматорів самодіяльного мистецтва та працівників районного будинку культури.
Тож зі святом вас, шановні освітяни! Міцного Вам здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради молодого покоління, рідного краю та незалежної України!

Leave a reply