Великдень - час добрих справ

Великдень - час добрих справ
Напередодні свята Воскресіння Христового міський голова Володимир Ящук, разом зі своїми заступниками, старостами, депутатами міської ради Леонідом Змієвцем, Надією Суржок, Павлом Зубачевським відвідали людей поважного віку та людей з інвалідністю, жителів нашої громади.
 
Привітали з прийдешнім святом, побажали миру, міцного здоров’я, Господнього захисту, запитали про проблеми та необхідну допомогу. Кожному, до кого завітали, вручили пасочки й продуктові набори від міської ради, ТОВ «Люстдорф», народного депутата Олега Мейдича.
 
Іллінчани дякували за увагу й турботу. Старенькі згадували свої дитячі й молоді роки, обпалені Другою світовою війною. З болем говорили про те, що ніколи не думали, що їх дітям та онукам доведеться переживати всі жахіття війни. Хвилювались про наших захисників, які сьогодні зі зброєю в руках боронять Україну та висловлювали переконання, що ми обов’язково переможемо, адже захищаємо рідну землю.
 
Продуктову допомогу до Великодніх свят отримали переселенці, що змушені були покинути свої домівки через війну, люди похилого віку, особи з інвалідністю, одинокі старенькі, котрі опинилися у складних життєвих обставинах, зокрема ті, які отримують соціальні послуги в КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької міської ради.
Зі щирими молитвами та побажаннями Перемоги, спільно з громадською організацією «Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій», волонтерами було відправлено передачі на передову нашим захисникам, що відстоюють суверенітет і незалежність України, захищають нашу землю від ворога.
 
Молочну продукцію, яку надало ТОВ «Люстдорф», передано також багатодітним родинам, сім’ям, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.
Leave a reply