«Велике будівництво-2021»: Реконструкція хіміотерапевтичного корпусу Подільського регіонального центру онкології

«Велике будівництво-2021»: Реконструкція хіміотерапевтичного корпусу Подільського регіонального центру онкології
Сьогодні це знаковий об’єкт у Вінницькій області програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
Як повідомив голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов: «Від 8000 до 10000 хворих – стільки хворих упродовж року лікуються у хіміотерапевтичному відділенні обласного онкоцентру. А це ще «радянська» будівля. Власне, як і решта корпусів онкологічного диспансеру».
У квітні 1978 року було розпочато його будівництво – лікувального закладу на 250 поліклінічних відвідувань за зміну та стаціонарне лікування 360 хворих.
«За 40 років змінились не лише медицина, а й сама будівля. Нарешті її реконструюють.
Визначені строки відкриття – вересень 2021 року» – інформує Сергій Борзов.
«Спільна робота у напрямку забезпечення умов та комфорту для пацієнтів триває. Щороку кількість хворих з Вінницького району, яким потрібна хіміотерапія, збільшується і наше завдання, аби кожен хто потребує такого лікування, зміг його вчасно отримати. Це обласний обʼєкт, де лікуються жителі з усієї області. І важливо, щоб це лікування відбувалось у сучасних комфортних умовах» – наголосив голова Вінницької райдержадміністрації Віталій Урдзік.
Що передбачено проектом:
– ремонт приміщень першого поверху будівлі де розташовано рентгенологічне відділення;
– надбудову четвертого поверху з розташуванням на ньому денного стаціонару з ліжками амбулаторної хіміотерапії (28 ліжок та крісло-місць) хіміотерапевтичного відділення;
– надбудову мансардного поверху з розташуванням на ньому побутових приміщень для персоналу хіміотерапевтичного відділення та технічних приміщень;
– зведенні нового перекриття та даху;
– заміну ліфтової кабіни в існуючій шахті ліфта з зупинками на проектуємих поверхах;
– утеплення зовнішніх стін надбудови мінераловатними плитами;
– благоустрій території в межах реконструкції.
«Велике будівництво» – це знак якості.
Вінничани пересвідчились у 2020 році – у березні Володимир Зеленський розпочав свою масштабну програму по всій Україні, а наприкінці року на Вінниччині вже завершили 15 об’єктів.
Leave a reply