[:ua]Великодні дзвони в «Колоску»[:]

[:ua]

“Як у маленького деревця турботливий садівник
укріплює корінь…, так і педагог повинен турбуватися
про виховання у своїх дітей почуття безмежної
любові до України…, вірності великим традиціям.”

В.О. Сухомлинський

На сьогоднішній день дуже гостро стає проблема патріотизму, державної гідності та почуття відданості своїй країні. Ці поняття з дитинства мають прищеплюватись людині родиною, педагогами, суспільством. Колектив комунального закладу «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №5 «Колосок»,  разом з завідувачем Ларисою Мазур,  приділяє велику увагу щодо  виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цінностей українського народу.

Напередодні свята Великодня у  дошкільному закладі  відбулася розвага «Великодній дзвін». Великдень – це свято, коли вся сім’я збирається разом та вітає один одного. Так і в дитячому садку об’єдналася та веселилася велика й дружня родина, де діти ознайомилися з народними традиціями та обрядами українського народу.

Підготували та провели розвагу  вихованці дошкільної групи та  вихователі  груп Марина Шевчук, Ніна Свинар, помічник вихователя Анна Скляр,  музичний керівник Наталя Письменна. Дітлахи  дізналися багато про це весняне свято і брали участь у музичних, танцювальних композиціях, співали пісні до Великодня,  пригощалися пасками та писанками, котрі приготувала кухар  Юлія Криворучко.

Малята співали пісні та розповідали вірші, разом з вихователем Іриною Фарисей, помічником вихователя Людмилою Єргалієвою,  грали у народні ігри з різнобарвними писанками.

Захід пройшов в урочистій атмосфері. Різні конкурси, веселий дитячий сміх довго лунали у музичній залі.

 

 

[:]

Leave a reply