Вічна мудрість простої людини в паляниці звичайній живе

В останні дні осені, коли вже завершується сповнений клопотами хліборобський рік, Україна традиційно вшановує своїх годувальників. Людей, які працюють на землі. Це свято вже давно стало народним, адже благородна важка праця хлібороба була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання.
Напередодні Дня працівників сільського господарства у міському Будинку культури  відбулися урочистості заходи.
Трудівників полів і ферм, керівників і фахівців сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств району вітали з професійним святом голова районної державної адміністрації Андрій Лисак, заступник голови районної ради Віктор Нечипоренко, заступник Іллінецького міського голови з гуманітарних питань Людмила Трохимець. Вони щиро зичили працівникам сільського господарства щедрих врожаїв, невичерпної енергії, міцного здоров’я, щастя, достатку, добра та миру.
«Прийміть найкращі вітання з нагоди вашого професійного свята. Від міського голови, від себе особисто та усіх жителів Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади хочу подякувати вам за самовіддану працю, любов до рідної землі та хліб на нашому столі. Щиро дякую керівникам сільськогосподарських підприємств за допомогу та підтримку у реалізації багатьох проектів, спрямованих на розвиток соціальної сфери, особливо у сільській місцевості, та покращення життя іллінчан. Бажаю вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, благополуччя, мирного неба, успіхів у всіх ваших справах і починаннях. Хай не знають утоми ваші натруджені руки, щедрою буде життєва нива, злагода й добробут панують у ваших родинах», – зазначила у своєму виступі Людмила Трохимець.
На урочистостях за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників сільського господарства колективи кращих сільськогосподарських формувань й окремих працівників було відзначено подяками районної державної адміністрації та районної ради, міської ради, профспілковими відзнаками.
Гарним подарунком до свята усім присутнім стала концертна програма за участі творчих колективів міського будинку культури, аматорів самодіяльного мистецтва сільських закладів культури й талановитої молоді.
На завершення святкового заходу усіх присутніх пригостили смачними короваями, спеченими із пшениці, вирощеної дбайливими руками іллінецьких аграріїв.

Leave a reply