Від початку війни комунальне підприємство «Добробут» Іллінецької міської ради працює у штатному режимі

Від початку війни комунальне підприємство «Добробут» Іллінецької міської ради працює  у штатному режимі

«Від початку війни комунальне підприємство «Добробут» Іллінецької міської ради працює безперебійно», – наголосив його директор Денис Гетьман.

Директор КП «Добробут» міської ради відзначив, що з настанням весни у комунальників додалося роботи, адже це час активно взятися за благоустрій міста на населених пунктів громади.

«Комунальні служби роблять все для того, щоб було комфортно та затишно іллінчанам, а також людям, які наразі проживають у нашій громаді», – сказав Денис Гетьман.

У такі важкі для нашої країни дні працівники комунального підприємства «Добробут» міської ради допомагали поліцейським та військовим будувати та облаштовувати блокпости. Долучалися також й до збору, розподілу та логістики гуманітарної допомоги для переселенців та міст, які найбільше постраждали у результаті бойових дій.

Комунальники забезпечують вивіз сміття у місті та населених пунктах, прибирають вулиці та площі, проводять обрізку й окультурення дерев та кущів, здійснюють впорядкування придорожніх смуг та прилеглих до них територій, вирубують чагарники та самосів, прибирають сміття, ліквідовують стихійні сміттєзвалища.

Наразі активно очищають прибордюрну частину доріг міста від пилу, піску та відсіву, які накопились після зими.Там, де дозволяє ширина, прибирання тротуарів здійснюється технікою, обладнаною спеціальними щітками, а де не проходить спеціальна техніка, прибирають вручну.

Також Денис Гетьман закликав усіх жителів громади долучатися до весняних робіт з впорядкування своїх населених пунктів та прибудинкових територій. Адже кожен з нас хоче жити у місці, де чисті й затишні вулиці, доглянуті памʼятники, впорядковані зелені зони.

Leave a reply