Відбулась 17 сесія міської ради 8 скликання

26 липня відбулося пленарне засідання 17 сесії міської ради 8 скликання, участь у якому взяло 19  депутатів. За відсутності міського голови, який перебуває у відпустці, сесію провела секретар міської ради Наталія Чигрин. До порядку денного сесійного засідання попередньо було внесено 8 питань, на початку сесійного засідання  додатково було внесено ще два питання.

Першим депутати розглянули питання – «Про схвалення проекту рішення Іллінецької міської ради «Про добровільне приєднання до об’єднаної територіальної громади», яким передбачено надання погодження на добровільне приєднання Паріївської сільської ради до Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади. Депутати схвалили проект рішення.

Також було прийнято рішення про припинення діяльності Якубівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,   Лисогірської  загальноосвітньої  школи  І-ІІ ступенів в порядку реорганізації шляхом приєднання до Іллінецького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2» Іллінецької міської ради  та Хрінівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Василівської та Павлівської загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів в порядку реорганізації шляхом приєднання до Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1  й затверджено склад комісій з реорганізації.  Інформувала з цього питання начальник управління освіти Іллінецької міської  ради Світлана Крот.

Депутати погодили  будівництво сміттєсортувального комплексу в місті Іллінці. Виступила з цього питання юрист міської ради Ірина Масненька.

Про внесення змін до бюджету Іллінецької міської обєднаної територіальної громади на 2017 рік інформувала  начальник фінансового управління Тетяна Івашківська.

З кожного питання прийнято відповідне рішення. Після різних повідомлень секретар міської ради Наталія Чигрин закрила сесійне засідання.

Leave a reply