Відбулась 20 сесія Іллінецької міської ради 8 скликання

Відбулась 20  сесія  Іллінецької міської ради 8  скликання
Участь у пленарному сесійному засіданні взяли 18 депутатів міської ради. До порядку денного було внесено більше 40 питань.
Депутати погодили внесення змін до бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2021 рік, що дасть можливість забезпечити стабільну роботу закладів бюджетної сфери та успішно завершити рік.
Розглянули Прогноз бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки. Саме це питання, зокрема в частині видатків, запланованих на утримання доріг, викликало найбільше обговорень та дискусій, адже більшість доріг як у місті, так у селах потребують капітального ремонту. Хоча варто зауважити, що за останні роки у напрямку покращення стану доріг у нашій громаді було зроблено дуже багато.
Рішенням сесії припинено право господарського відання щодо майнового комплексу комунального підприємства «Іллінціфарм» Іллінецької міської ради. Це нежитлове приміщення та майно передано в оперативне управління комунального підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Іллінецької міської ради. Також окремі приміщення були передані в оперативне управління комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня» Іллінецької міської ради
З метою забезпечення фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти ухвалено рішення про утворення комунальної установи «Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти Іллінецької міської ради».
Народні обранці затвердили Програму військово-патріотичного виховання, військово – професійної орієнтації молоді та підготовки молоді до строкової військової служби, військової служби за контрактом в Збройних Силах України, проведення зборової підготовки, проведення заходів мобілізації в першому відділі (м. Іллінці) Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2021 – 2023 роки; Порядок встановлення меморіальних, пам’ятних, анотаційних дошок та пам’ятних знаків, пам’ятників та монументів на території Іллінецької міської територіальної громади; Правила утримання домашніх тварин на території Іллінецької міської територіальної громади; погодили внесення змін та затвердження Статуту комунального підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Іллінецької міської ради в новій редакції, статуту Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Іллінецької міської ради в новій редакції, внесення змін та затвердження Положення про Фінансове управління Іллінецької міської ради в новій редакції, надали згоду на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Іллінецької міської територіальної громади.
22 жителям громади було виділено матеріальну допомогу на лікування з місцевого бюджету на загальну суму 47500 гривень.
Крім інших питань порядку денного депутати розглянули заяви та звернення з питань землекористування, ухвалили рішення щодо надання громадянам та юридичним особам дозволу на оренду земельних ділянок, затвердження технічних документацій із землеустрою, розірвання договорів оренди та припинення права постійного користування земельними ділянками та інші.
Голова фракції ПП “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” Сергій Беднарчук звернувся до депутатів з проханням підтримати звернення до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах, усі депутати одноголосно підтримали дане звернення.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Leave a reply