Відбулась 23 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання

Відбулась 23 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання
Основними на порядку денному були фінансово-бюджетні питання. Про зміни, які необхідно внести до бюджету Іллінецької міської територіальної громади 2021 року та передачу коштів між бюджетами, інформувала начальник фінансового управління Іллінецької міської ради Тетяна Івашківська. Депутати підтримали запропоновані проєкти рішень з даних питань. Як зауважила Тетяна Миколаївна це дасть можливість провести розрахунки за виконані роботи, придбані матеріали й обладнання, успішно завершити бюджетний рік.
Також на сесії було розглянуто земельне питання, зокрема затверджено проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам. Інформував з даного питання начальник відділу земельних ресурсів, агропромислового розвитку та екології Управління економічного розвитку та інвестицій Іллінецької міської ради Віталій Болебрух.
На завершення сесійного засідання міський голова Володимир Ящук привітав депутатів та усіх присутніх з прийдешніми новорічними та різдвяними святами. Побажав миру, добра, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя!
Володимир Миколайович вручив депутатам планшети, які було куплено за кошти місцевого бюджету.
З такою ініціативою виступив голова постійної комісії міської ради з питань управління комунальною власністю територіальної громади, торговельного і побутового обслуговування населення та підприємницької діяльності Олександр Мартинюк.
Планшети придбали для того, аби депутати могли працювати з документами в електронному вигляді без використання паперових версій.
Користуватися планшетами вони можуть не лише під час сесій, а й у будь-який інший час. На кожному з них встановлений стандартний набір додатків.
Комп’ютерна техніка видається народним обранцям у тимчасове користування до моменту завершення депутатських повноважень. Кожен з них несе повну матеріальну відповідальність за її збереження та відповідальне використання.
Це не лише допоможе депутатам більш ефективно й оперативно опрацьовувати проєкти рішень, вносити відповідні правки, зберігати матеріали усіх сесій на одному електронному пристрої для подальшого їх використання у роботі, а й дасть можливість зекономити кошти місцевого бюджету та час працівників апарату виконавчого комітету міської ради на організацію засідань постійних комісій та пленарних засідань сесій міської ради. Адже на підготовку матеріалів на постійні комісії та сесії в середньому щоразу використовується не менше трьох пачок паперу, варто враховувати й заправку картриджів для принтерів та обслуговування оргтехніки.
Придбано 26 планшетів ПК Lenovo Tab M10 на загальну суму 130 тис грн, вартістю 4998 грн один.
Leave a reply