Відбулась 26 сесія міської ради 8 скликання

8 лютого  в залі засідань міської  ради відбулось сесійне засідання 26 сесії міської ради 8 скликання, в якому взяло участь 17 депутатів. До порядку денного було внесено  29 питань. За пропозицією депутатів порядок денний було доповнено ще 7 додатковими питаннями.

Депутати приділили чимало часу для розгляду кожного питання.  Було затверджено звіт про виконання бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади за 2017 рік, внесено зміни до бюджету об’єднаної територіальної громади та Програми соціально – економічного розвитку Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

Також депутати ухвалили  Програму соціальної підтримки дітей пільгових категорій Іллінецької міської ОТГ на 2018-2020 роки, Програму зайнятості населення на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018  рік, затвердили встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади, Правила торгівлі на ринках Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади, передавальний  акт  Тягунської сільської ради.

Відповідно до вимог чинного законодавства було прийнято рішення про реорганізацію комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької міської ради шляхом перетворення у комунальне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької міської ради та утворено комісію з реорганізації.

Іллінецька міська об’єднана територіальна громада матиме й власне радіо,  рішення про створення Комунального підприємства «Радіо «Новий ефір» Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади» депутати ухвалили на цьому сесійному засіданні. Відповідно було затверджено статут комунального підприємства «Радіо «Новий ефір» Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».

Чимало питань, котрі були розглянуті на сесії, стосувались землеустрою та землекористування. Загалом сесія пройшла за високої активності депутатів. Детальніше з прийнятими рішеннями можна буде ознайомитись  на офіційному  веб-сайті Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади в розділі “Документи”.

Leave a reply