Відбулась 33 сесія міської ради

У п’ятницю, 8 червня, відбулась 33 сесії  Іллінецької міської ради 8 скликання. У сесійному засіданні взяв  участь 21  депутат. На порядок денний було винесено 28  питань, 15 з яких стосувались землеустрою та землекористування.

Одним із питань, котре викликало найбільше дискусій, стало питання «Про встановлення  місцевих податків і  зборів в Іллінецькій міській  об’єднаній територіальній громаді на 2019 рік», насамперед, в частині ставок податку за об’єкти нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, тобто заклади торгівлі, офісні та готельні будівлі. Попередньо це питання неодноразово обговорювалось на засіданнях постійних комісій міської ради, на які запрошувались представники малого та середнього  бізнесу.

Як зауважив міський голова Володимир Ящук, наповнення бюджету є важливим чинником подальшого соціально-економічного розвитку об’єднаної громади та реалізації багатьох важливих соціальних  проектів, адже проблем є дуже багато й люди очікують на їх вирішення у найближчій перспективі. Основним джерелом надходжень на сьогодні є податок на доходи фізичних осіб, однак  якщо хочемо рухатись далі, необхідно прораховувати кожну копійку, контролювати надходження з усіх видів податків. Після бурхливого обговорення депутати ухвалили рішення з даного питання. Ознайомитись з ним можна на сайті міської ради в розділі “Новини” чи  “Документи – Рішення сесій”.

Далі депутатами було погоджено внесення змін до бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік, виділення матеріальної допомоги учасникам АТО та жителям громади, котрі перебувають у скрутних життєвих обставинах, розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва храму в с. Красненьке, передачу основних засобів та матеріальних активів, які рахувались на балансі Тягунської сільської ради, сільського клубу та бібліотеки с.Неменка.

Також  надано згоду на проведення конкурсу з  визначення  виконавця  послуг з  утримання  та  ремонту об’єктів благоустрою на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади та внесення змін в План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Іллінецької міської ради на 2018 рік.

У зв’язку з вибуттям депутата Снігиря  Анатолія Віталійовича зі складу міської ради та набуття повноважень депутата міської ради Спринчуком Юрієм Анатолійовичем було внесено зміни до складу постійної комісії міської ради з питань регламенту, забезпечення законності, протидії корупції, депутатської діяльності і етики  та закріплено за Юрієм Анатолійовичем, як депутатом, вулиці Бойка, Незалежності буд.4-10, Європейська буд.1а,3,9,11,11а,13, Ссоборна буд.1,2,3,5,7,8,9,10,  пров.Бойка у м.Іллінці.

Leave a reply