[:ua]Відбулась 44 сесія міської ради 8 скликання[:]

[:ua]

Сесійне засідання міської ради – це завжди ефективна та злагоджена робота депутатського корпусу. Незважаючи на  значну кількість питань, які розглядаються на сесії, засідання проходять у конструктивному руслі, адже всі  питання детально вивчаються та опрацьовуються у постійних комісіях міської ради.

Не виняток 44 сесія 8 скликання, яка відбулась 15 березня. Після внесення коректив до порядку денного, депутати перейшли до розгляду запропонованих їм проектів рішень. Було затверджено звіт міського голови щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Іллінецької міської ради та звіт про виконання бюджету Іллінецької ОТГ за 2018 рік.  У рамках внесення змін до бюджету ОТГ на 2019 рік кошти спрямовано на соціальні запити сіл громади, структурних підрозділів та для придбання необхідного обладнання. Також внесено зміни  в план діяльності із підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

Депутати прийняли ряд позитивних рішень щодо виділення матеріальної допомоги жителям громади,  передачі приміщення  дошкільного освітнього закладу с. Лиса Гора, в якому розміщується сільський будинок культури, на баланс комунального закладу «Центру культури, мистецтв та естетичного виховання» Іллінецької міської ради та частини приміщення колишньої Борисівської ЗОШ І-ІІ ступенів на баланс управління освіти міської ради, надання згоди на прийняття спеціалізованого легкового автомобіля (службового для медичної амбулаторії с. Борисівки) у комунальну власність ОТГ, затвердження проектно-кошторисної документації “Реконструкція частини гаража боксового гаража під цех з переробки поліетиленових пляшок на території полігону твердих побутових відходів у м.Іллінці”, тощо.

Було надано дозвіл на розроблення детального плану території житлового масиву для будівництва індивідуальних житлових будинків у м.Іллінці, аби іллінчани, які перебувають на черзі, могли отримати земельні ділянки під будівництво. Встановлено розміри єдиного податку для першої і другої груп платників єдиного податку, податку на майно  та туристичного збору на території ОТГ на 2020 рік.

Відділ стратегічного планування та інвестиційного розвитку  Іллінецької міської ради презентував присутнім шість конкурсних проектів, підготовлених для участі в 16 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад у 2019 році. Проект «StreetWorkout» передбачає встановлення трьох спортивних майданчиків в м.Іллінці, селах Красненьке та Хрінівка; «Світлі вулиці» – освітлення центральних вулиць села Пархомівка; «Доступне таксі» – придбання автомобіля та встановлення спеціального обладнання для перевезення людей із обмеженими фізичними можливостями; «Велодрайв Іллінці» – це придбання велосипедів для організації та проведення велосипедних туристичних екскурсій; «Спортивний інвентар в школи Іллінецької ОТГ» – закупівля сучасного спортивного обладнання для шести шкіл громади; «Енергомодернізація сільського будинку культури в с.Сорока» – встановлення сучасного котла на альернативних видах паливах та системи опалення, утеплення приміщення. Депутати схвалили презентовані проекти та надали згоду на їх співфінансування у разі перемоги в конкурсі.

Ще одним важливим питанням, яке було розглянуто на сесії стало «Про затвердження бренду Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади». Представляв проект головний спеціаліст відділу стратегічного планування та інвестиційного розвитку міської ради Віктор Олійник. Віктор Іванович розповів як створювався бренд, яку символіку взято за його основу, чому обрано саме такі кольори та наскільки важливо мати сьогодні власний логотип, який би вирізняв нашу громаду серед багатьох інших. Депутати міської ради підтримали цю ідею та затвердили запропонований бренд. Тож сподіваємось, що бренд сприятиме формуванню унікального іміджу Іллінецької міської ОТГ, створенню сприятливого інвестиційного клімату та зацікавленню інвесторів. Віримо, що наявність власного бренду стане ще одним кроком до зміни менталітету «периферійного районного сірого міста» на рівні свідомості іллінчан. Адже ми тут народились, живемо, працюємо, то ж для кожного з нас – “Все відбувається тут”. І саме від нас залежить якою буде наша громада.

[:]

Leave a reply