Відбулась 5 сесія Іллінецької міської ради 8 скликання

Відбулась 5 сесія Іллінецької міської ради 8 скликання. Участь у сесійному засіданні взяли 24 депутати міської ради.
Першим на сесії виступив голова Іллінецької міської територіальної виборчої комісії Олег Бондаренко, який повідомив, що у складі депутатського корпусу міської ради відбулись зміни. Відповідно до постанови Іллінецької міської територіальної виборчої комісії від 28 грудня 2020 року №48 депутатами Іллінецької міської ради зареєстровано Бусійок Галину Павлівну, Вінницька обласна організація політичної партії «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА» ЄВС, та Павлова Ігоря Андрійовича, Вінницька обласна організація політичної партії «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА», округ №1.
Далі депутати перейшли до розгляду питань, внесених до порядку денного. Було затверджено склад постійної комісії з питань реалізації державної регуляторної політики Іллінецької міської ради та внесено зміни до кількісного та персонального складу виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання. До складу виконавчого комітету міської ради увійшли заступник директора ТОВ «Іллінецький цукровий завод» Роман Любаревич, заступник директора з навчально-виховної роботи Дитячо-юнацької спортивної школи Андрій Сидоренко, приватний підприємець Олександр Шапочук.
Ухвалено рішення про організацію харчування дітей у закладах дошкільної освіти Іллінецької міської ради у 2021 році та про забезпечення безкоштовним харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти Іллінецької міської ради за рахунок коштів місцевого бюджету. Внесено зміни до бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік. Прийнято відповідне рішення про використання на території Іллінецької міської ради червоно-чорного прапора національно-визвольної боротьби українського народу.
У рамках проведення реформи децентралізації більшість рішень, котрі розглядались на сесії, стосувались прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади бюджетних установ та майнових комплексів. Так зі спільної власності територіальних громад Вінницького району до комунальної власності Іллінецької міської територіальної громади було прийнято: комунальне некомерційне підприємство «Іллінецька центральна районна лікарня», комунальне підприємство «Іллінецьке архітектурно-будівельне бюро», комунальне підприємство «Районний трудовий архів», комунальні заклади «Іллінецька районна організація радіомовлення» та «Іллінецький краєзнавчий музей».
У зв’язку з приєднанням Бабинської та Іллінецької сільських рад депутати затвердили передавальні акти Бабинської та Іллінецької сільських рад, погодили прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади закладів охорони здоров’я, культури, що функціонують на їх території.
Отримали позитивну оцінку депутатів 5 проєктів рішень щодо землекористування та землеустрою.
Також депутати підтримали звернення депутата Іллінецької міської ради Олександра Мартинюка до Президента України та Міністерства внутрішніх справ України про якнайшвидше проведення розслідування щодо вчиненого злочину та відновлення порушених прав засновників (власників) компаній ТОВ «ГАРАНТІНВЕСТ» і ТОВ «ІЛЛІНЕЦЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД» та притягнення винних осіб до відповідальності.
Загалом на сесії міської ради було розглянуто 34 питання та по кожному з яких ухвалено відповідні рішення.
Всі проекти рішень попередньо обговорювалися на засіданнях депутатських комісій, а тому чергова сесія пройшла без дискусій і, як завжди, досить плідно.
Міський голова привітав усіх присутніх з прийдешніми Новим Роком та Різдвом Христовим, побажав міцного здоров’я, миру, злагоди, благополуччя й реалізації усіх добрих задумів на благо розвитку Іллінецької міської територіальної громади. З новорічними віншуваннями долучились до вітань й артисти міського будинку культури, які подарували гарний настрій та щирі емоції.
Leave a reply